Filip Němec

Svatby

10 000 – 15 0000 kč

Cena se odvíjí podle toho jestli chcete fotit celý den nebo jenom jeho část.

Kolik budu mít fotek? 

Vždy toho fotím co nejvíce, nedržím se nějakého předem daného počtu fotek. Dělám vše pro to, abych zaznamenal co nejvíce krásných momentů a vy jste byly spokojeni :). Ale pro orientaci při celodenním focení budete mít přes 250 upravených fotek.

Vždy trvám na předsvatebním focení/schůzce

Je to kvůli tomu, aby jsme se seznámili a cítili jste se před foťákem dobře a nestalo se to, že moc nebudete vědět co dělat v den svatby. Navíc budete mít i krásné fotky před svatbou.

Jak fotky dostanu?

Fotky zasílám přes google disk nebo vám je předám na flash disku, aby nedošlo ke ztrátě kvality. Je možnost se i domluvit a zařídím vám kvalitní tisk vámi vybraných fotek 🙂

 

Páry a rodiny

1200,-

45 – 60 minut focení. Záleží jak nám to půjde

Nemám problém zůstat i déle, přece jen mě to fakt baví a rád se seznamuji s novými lidmi :). Z každého focení je vždy minimálně 10 upravených fotek.

dodání fotek co nejdříve, většinou do 3 dnů

Plesy

8 500 – 11 000kč (podle počtu maturantů nebo lidí)

focení od začátku do konce

200+ fotek

Nejsem úplně typický fotograf. Po celý večer běhám po parketu a fotím momenty, které si člověk bude pamatovat.

Firmy a malé podniky

na domluvě

Vážím si dlouhých spoluprací, jelikož mě baví rozvíjet projekty a sledovat jak se jim daří. Můžu vám pomoct se sociálními sítěmi a jejich správou.

Můžeme společně vymyslet prakticky cokoli vás napadne co se týče méně náročného videa nebo velkého focení nebo celého designu vašich soc. sítí a stránek.

Ocením každou zkušenost a těším se na spolupráci s vámi.

Portréty a automotive

zdarma-1200kč

Pokud máte super nápad  na focení a mě to zaujme. Rád s vámi nafotím fotky formou FTP, aby z toho obě strany benefitovali.