Přemek a Kristy
Přemek a Kristy

česko-Polská svatba je fakt sranda

Z téhle svatby jsem měl trochu strach, jelikož mě čekalo mluvení k lidem z více jak čtyř států. Nakonec se z toho vyklubala neskutečná zábava. Czech-english mi stačilo k domluvení se prakticky se všema. 

 

 

Musím říct, že polská kultura je mi docela blízká, protože jsou to docela divočáci a nikdo se nestydí se odvázat. Celý den jsem se seznamoval s novýma super lidma a konečně jsem si udělal spoustu přátel i v Polsku. Na konci dne už mě doslova bolela pusa z toho, jak jsem se celej den smál (určitě to nebylo tím, že jsem vyjedl celej sweetbar). To, že mě to fakt bavilo vypovídá i realita mýho odjezdu až o půlnoci.

No sranda tam byla, ale co tam taky bylo je spousta emocí. Osobně mě dojalo, jak si to celý užívali a nebyla to jenom nějaká formalita. Bylo vidět, že k sobě fakt patří. Naprosto zbožňuju když všechno jde, tak přirozeně jako to bylo tady. Fotky mají potom úplně jinou energii a v kombinaci se zážitkem při jejich tvorbě mě i teď při pohledu na ně cukají koutky pusy. 

 

Místo svatby bylo fakt kouzelný. Hrad Lipnice je fakt krásnej a na fotkách to vypadá bombově. Na večer jsme dokonce vyjeli na pole kousek vedle a v pozadí jsme měli hrad osvícenej oranžovým světlem od západu slunce. Západ slunce byl sám o sobě docela kouzlo, protože jsme večer fotili a já byl smutnej, že je zataženo. Najednou se usmálo štěstí a slunce vylezlo. Ihned jsem se zbláznil a zařval “SLUNCEEE HONEEEM” a běželi jsme kousek vedle, aby jsme stihli cvaknout něco s pozadím západu. V tom běhu Přema udělal hvězdu a málem nám zranil nevěstu, ale vše dopadlo dobře a extrémně jsme se nasmáli. Videa z tohohle foceni jsou nebo teprve budou u mě na instagramu.

 

Tohle jako taková vzpomínka pro mě postačí, takže nezbývá nic víc než poděkovat za pozvání a důvěru Přemovi a Kristy. Bylo to skvělý a doufám, že tohle nebylo poslední setkání a poslední Polská svatba.

KOMPLETNÍ GALERIE ZDE