Filip Němec
Hodnocení

Hodnocení

Co o mně říkají?

Přátelé říkají, že jsem trochu blázen, ale to vás asi úplně nezajímá, tak tady máte nějaké recenze na moje služby.

DSC00729
S Filipem se skvěle komunikovalo. Všechno proběhlo rychle. Byl všude kde jsme ho potřebovali a finální fotky byly krásné. Byly jsme naprosto spokojeni. Rozhodně doporučuji.
Ples OA Jihlava
Lepšího fotografa jsme si najít nemohli . Filip nám nafotil úžasné fotky a báječně zapadl mezi svatebčany . Má spousty skvělých nápadů. Nejvíce oceňujeme , že vždy byl na správném místě a zachytil ty nejkrásnější momenty, které si díky jeho fotkám můžeme připomínat na věky . Ještě jednou velké DĚKUJI Vřele doporučujeme.
Svatba Kampasovi
Krásné fotky na vzpomínaní na náš den D. S Filipem byla skvělá spolupráce. Vše proběhlo super rychle a výsledek prostě boží. Filip měl spoustu nápadů a jsme moc rádi, že jsme si vybrali právě jeho. Ještě jednou děkujeme a všem kdo váhají rozhodně doporučujeme.
Svatba Báry a Davida
DSC05747
Filipovi moc děkujeme za krásné fotky. Jsme velice spokojeni. Díky předsvatebnímu focení byla atmosféra velmi uvolněná a bylo to přijemné focení. Vřele doporučujeme.
Svatba Souralovi
Michal
Nad fotkama se budeme rozplývat ještě dlouho. Děkujeme moc za přátelský, uvolněný a profesionální přístup. Moc jsme si to oba dva užili a jsme moc rádi, že jsi přijel 🙂
Svatba Tagiclev