Filip Němec
Portfolio

Portfolio

Čau, jmenuju se Filip.

možná mě znáte z internetu z internetu, protože tam tvořím srandovní videa, kde se snažím propojit svět focení se zábavou. Ve zkratce jsem plešatej mladej kluk plnej chuti tvořit. Snažím se dávat vše do toho co dělám, abych si vždy mohl říct, že jsem odvedl dobrou práci. Dávám si záležet na přípravě, aby nikdo nelitoval, že si vybral právě mě. Fotka a video jsou věci, který mě extrémně naplňuje a jen tak je nepřestanu dělat. Baví mě hledat cesty, jak pomoct lidem a firmám se zviditelnit, aby dále mohli dělat co je baví stejně jako já. Asi bych řekl, že mě při mý práci nejvíc baví ta komunikace s lidmi, protože poznám opravdu mnoho zajímavých a skvělých lidí. 

Když zrovna nepracuju, tak visím nejspíš někde na hrazdě a houpu se tam, jak opice. Jsem závislej na jídle, ve kterým se vyskytuje vysoký obsah proteinu, zero drinkách a bolesti (svalů). Poslouchám prakticky vše, jelikož nemám žádný předsudky a baví mě zkoušet nový věci. 

Miluju se sebrat, jet do hor, zničit svoje nohy a záda jen pro to , abych nafotil nějaký pěkný fotky. Trpím vážnou nemocí jménem západofílie, protože jsem schopnej podstoupit silnej nekomfort jen pro fotku západu slunce.