Kreativní duše s humorem

Prostě dělám hezký fotky a videa. Vytvářím nějaký obsah na sociální sítě. Nemám rád vážnost a přetvářky. Při tvorbě si zakládám na tom, aby to byla zábava, která splní svůj účel a mělo to můj podpis. Vkládám do toho kus sebe a chci, aby moje fotky a videa neumřeli v zapomění. Proto se nesnažím vytvářet pouhý vizuál, ale snažím se, aby moje práce vyvolávala v lidech emoci. To se většinou povede díky skvělému a zábavnému zážitku při tvorbě.

Co vám můžu zvěčnit?

Nafotit a natočit vám můžu prakticky cokoliv, třeba i tebe s pivkem na gauči. Ale většinou si mě lidi objednávají teda na zaznamenání akcí nebo nějakých větších životní událostí, protože je přece fajn se kochat krásou sám sebe a pochlubit se ostatním. No a nebo se na to podívate za pár let a budete moct zavzpomínat jaký to byl moment

Svatby

Pokud nehledáte nudného fotografa co bude stát v koutu a bude jako duch, tak jste tady správně. Semnou zjistíte, že focení může být i ta dobrá část vašeho dne.

Plesy

Nechcete, aby jste z plesu neměli žádnou vzpomínku a zároveň, aby fotograf kazil zábavu? Na plesech je to jedná velká show a je potřeba jí s váma prožít.

Páry, rodiny, portréty

Zkuste mi říct, že nejste fotogenický a já se naštvu a ukážu vám opak. Vaši maličkost zachytneme v tom nejlepším světle a budete mít z toho krásnou vzpomínku.

Co o mě říkají?

Přátelé říkají, že jsem trochu blázen, ale to vás asi úplně nezajímá, tak tady máte nějaké recenze na moje služby.

Krásné fotky na vzpomínaní na náš den D. S Filipem byla skvělá spolupráce. Původně jsem se bála focení, ale nakonec se to proměnilo ve velkou zábavu. Vše proběhlo super rychle a výsledek prostě boží. Filip měl spoustu nápadů a jsme moc rádi, že jsme si vybrali právě jeho. Ještě jednou děkujeme a všem kdo váhají rozhodně doporučujeme.
Souralovi
Lepšího fotografa jsme si najít nemohli . Filip nám nafotil úžasné fotky a báječně zapadl mezi svatebčany . Má spousty skvělých nápadů. Nejvíce oceňujeme , že vždy byl na správném místě a zachytil ty nejkrásnější momenty, které si díky jeho fotkám můžeme připomínat na věky . Ještě jednou velké DĚKUJI Vřele doporučujeme.
Kampasovi
S Filipem se skvěle komunikovalo. Všechno proběhlo rychle. Byl všude kde jsme ho potřebovali a finální fotky byly krásné. Navíc je to pohodář co je pro každou srandu, takže dokázal lidi uvolnit. Můžeme jedině doporučit.
Ples OA
Fotky jsou super a je vidět, že jsme u toho dělali fakt kraviny. Ta fotka, kde Přema čeká až na něj skočím mě fakt rozesmála. Opravdu pěkný mockrát děkujem. Jinak focení obecně byla fakt zábava. Jak jsem se toho bála, protože pózování mi moc nejde, tak jsme se u toho fakt nasmáli.
Přema a Kristy
Tak ty fotky? Neskutečná palba. Jsou fakt nádherný. Ještě jednou děkujeme moc, fakt se to všechno povedlo
D&M
Bráško naložené fotky su moc. Popici to je úplně. Díky moc s takovouhle se to bude prodávat samo.
Livingutindahood
DSC08621

Kdo vlastně jsem?

Plešatej mladej týpek, se kterým se lidi často nenudí. Ve volným čase točím videa, který i tebe sem možná dovedli. Jsem člověk co žije tím, že furt visí na hrazdě nebo má kameru v ruce a užívá si svojí svobodu. Hlavně jsem člověk co se někdy až nepřirozeně rychle spřátelí a to je zrovna v mé práci potřeba. Chceš vědět víc o tom kdo tě bude zvěčňovat?

Jak probíhá focení semnou?

Více mě poznáte na instagram reels

Na instagramu si hraju na influencera a myslím, že člověk si podle reels dokáže udělat obrázek co za blázna jsem, a jak pracuju. Ve zkratce je to kotel zábavy, která skvěle plní svůj účel ať fotím/točím vaši maličkost nebo třeba nějaký produkt.