MIB presety
MIB presety

MIB Presety

Hodnocení 0 z 5
(0 Customer Reviews)

“MIB presety” je kolekce presetů, díky kterým tvoje fotky prokouknou. Presety sedí, jak na portréty, tak na vše ostatní. Balíček obsahuje presety, jak pro telefon, tak i pro PC verzi lightroomu. Presety jsou pojmenované podle fotek při, kterých preset vznikl.

Hodnocení 0 z 5
(0 Customer Reviews)

400,00 

Kuba Jihlava

Tento preset fakt miluju, protože přidává do fotky hodně oranžové a vypadá to jako při západu slunka. U tohoto presetu budete občas muset použít masku a přidat trochu teploty barev na člověku, ale výsledek za to fakt stojí 🙂

 

Preset a fotka není z Jihlavy, ale musel jsem zahrnout jméno rodného města do tohohle balíku. Vzniklo to při úplně prvním videu na moje sítě. Model byl absolutní zabiják. U focení jsem se dlouho tolik nezasmál.

Divoký kůň Bukurešť

Tento preset mám fakt rád, jelikož modrou barvu mění na tyrkysovou. Zelenou to přemění na oranžovou, protože tyhle dvě barvy k sobě krásně padnou.

 

Fotka a preset vznikl na cestě přes celé Rumunsko, kde v horách na volno běhají koně. Je to opravdu unikátní zážitek jít po místech co vypadají jako v Avatarovi a najednou za vámi přiběhne kůň a chvíli vás doprovází.

Janča Brno

Tenhle preset používám nejčastěji a sedí prakticky na všechny fotky.

Zvýrazní barvy a přinese do fotky vyvážený kontrast.

 

Tenhle preset vznikl po foceni mojí street photographer sérii. Narazil jsem na Janču co mi vysvětlila, že svařák je to nejlepší na vánocích, protože jí to umožňuje přežít svátky s rodinou.

Soňa Praha

Tento preset se dá použít i na krajinky, ale je to můj neoblíbenější nástroj na portréty. 

 

Fotka a preset vznikl při návštěvě kamaráda v Praze. Opět jsem natáčel video ze série Streetphoto a narazil jsem na Soňu, která měla namířeno na tinder date a vzniklo z toho super vtipné video 🙂

Niki Ostrava

Preset fotce jedním slovem přinese FilmLook. Jenom pozor na fotce je použita maska na Niki, jelikož bylo potřeba barvy udělat trochu teplejší 🙂

 

Při focení této fotky jsem se bál o svoje auto, jelikož jsme museli stát na zákazu. Niki se zase bála o svoji kabelku, protože se kolem motali stále zvláštní lidi 😀 Ostrava protože Niki dojela až z Ostravska, aby semnou nafotila nějaký portréty.

Filip Salzburg

Preset, který jsem specificky vytvořil na zasněženou přírodu. Skvěle padne i na portréty.

 

Tenhle preset jsem vytvořil na jedný ze svých cest v okolí salzburgu. Jednoznačně moje nejoblíbenější místo, kde jsem kdy byl. Hory, jezera, krásný města. Je tu všechno co mám rád.

Město Víděň

Preset hezky oživí fotku jedním kliknutím. Tento preset sedí na fotky, kde dominuje modrá barva.

 

Preset a fotka vznikla na mém spontánním výletu do Vídně, kam jsem stopoval a následně se seznamoval s náhodnými Rakušáky. Odvezl jsem si hromadu zážitků a přátel.

Jak používat presety? na mobilu/PC

Ve videu vám ukážu jak presety nainstalovat a zároveň s vámi jednu fotku upravím 🙂

2 reviews for MIB Presety (dummy reviews, only for preview)

  1. avatar

    Jhon Doe (verified owner)

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

  2. Review Avatar

    David (verified owner)

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Add a review

1 2 3 4 5